Biostymulatory – new

1.Xela Rederm- Redermalizacja

REDERMALIZACJA  XELA REDERM

Unikalne połączenie bursztynianu sodu i kwasu hialuronowego!

Dedermalizacja jest nową metodą prewencji starzenia się i odnowy skóry. 

Szwajcarska firma Hyalual opracowała innowacyjne preparaty do mezoterapii igłowej Xela Rederm® zawierające kwas hialuronowy w połączeniu z bursztynianem sodu. Dzięki temu połączeniu następuje regulacja biochemicznych i fizjologicznych procesów w komórkach skóry. Bursztynian sodu jest składnikiem aktywnym preparatu, z kolei zawarty w preparacie kwas hialuronowy wpływa na przywrócenie równowagi wodnej i zapewnianiu właściwego środowiska dla aktywności fibroplastów.

Xela Rederm® jest jedynym preparatem na rynku, który wywiera bezpośredni wpływ na procesy metaboliczne w skórze, dzięki czemu wzrasta żywotność komórek i zapewnia ochronę przed uszkodzeniami. 

REZULTATY POTWIERDZONE BADANIAMI

Badania kliniczno-morfologiczne potwierdzają, że połączenie kwasu bursztynowego z kwasem hialuronowym silniej pobudza wzrost ilości fibroblastów, syntezę kolagenu oraz aminokwasów w porównaniu z jednoskładnikową substancją kwasu hialuronowego.

WSKAZANIEM DO ZABIEGU

jest prewencja oraz korekcja zmiany stanu skóry wynikającego ze starzenia się skóry, promieniowania UV, palenia papierosów, czy przebarwień. 

EFEKTY:

 • lifting skóry
 • zmniejszona głębokość i długość zmarszczek
 • zdrowa, młodsza skóry
 • rozświetlenie skóry
 • rozjaśnienie skóry
 • wzrost elastyczności skóry,
 • silne nawilżenie

PO ZABIEGU

Po zabiegu mogą pojawić się: zaczerwienie, świąd, obrzęk.

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji. 

Do 48 godzin po zabiegu nie należy korzystać z sauny, basenu, solarium oraz unikać bezpośrednio promieni słonecznych – stosować krem z filtrem.

PRZECIWSKAZANIA

 • ciąża i okres karmienia piersią
 • aktywne stany zapalne skóry (trądzik, opryszczka)
 • uczulenie na składniki preparatu
 • skłonność do występowania blizn przerostowych.

2. Linerase kuracja kolagenowa

Atelokolagen Linerase to nowoczesny preparat do zabiegu intensywnej terapii przeciwzmarszczkowej oraz zapobiegającej utracie wiotkości skóry, a także terapii blizn potrądzikowych i zanikowych blizn pooperacyjnych.

Kolagen stanowi 30 % wszystkich białek i odpowiada za adhezję i regenerację komórek oraz za sprężystość i jędrność skóry. Od 25 roku życia tracimy go 1,5% rocznie. Z jednej strony zmniejsza się jego produkcja, a z drugiej zwiększa degradacja – włókna kolagenowe są słabsze, krótsze i bardziej skręcone. Skutkiem tego jest pojawienie się zmarszczek grawitacyjnych oraz zauważalne zmiany w owalu twarzy.

 

LINERASE – nowej generacji atelokolagen i jedyny dostępny na rynku atelokolagen typu I – to przełomowy, bioaktywny preparat do mezoterapii, który regeneruje i odbudowuje skórę, a tym samym przywraca jej sprężystość i blask. Preparat jest przeznaczony do pobudzenia fibroblastów do wytwarzania włókien, endogennego kolagenu, jako nowego wypełnienia tkanki. Atelokolagen LINERASE stymuluje produkcję nowych fibroblastów, które przyczyniają się do poprawy kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu.

Po zabiegu może pojawić się w miejscu podania zaczerwienienie, pieczenie, obrzęk, swędzenie bądź tkliwość. Wszystkie powyższe objawy nie wymagają żadnej interwencji lekarza, gdyż ustępują samoistnie w ciągu kilka minut po zabiegu lub maksymalnie w ciągu 3-7 dni.

Pierwsze efekty widoczne jako: napięcie skóry, rozświetlenie i złagodzenie podrażnień mogą pojawić się już po 7-14 dniach i narastają przez cały czas trwania terapii. Pełny efekt leczenia (napięcie, zagęszczenie, pogrubienie wiotkiej skóry, wypełnienie drobnych zmarszczek i ubytków skóry) uzyskujemy w czasie 4 tygodni od zakończenia terapii. Utrzymuje się on przez ok. 12 miesięcy, w zależności od skóry Pacjenta. Wówczas zalecana terapia

3. Pb serum

Pbserum MEDICAL to unikalne połączenie 2 preparatów: substancji czynnej pbserum HA 1.5 – słabo usieciowanego kwasu hialuronowego oraz odczynników enzymatycznych o różnej intensywności. pbserum HA 1.5 jest słabo usieciowanym kwasem hialuronowym o wysokiej masie cząsteczkowej. Hamuje namnażanie fibroblastów i działanie czynników zaangażowanych w rozwój procesów włóknienia. Działa przeciwzapalnie, stymuluje produkcję i restrukturyzację włókien kolagenowych typu 1, zwiększając nawodnienie macierzy pozakomórkowej i zapewniając właściwe warunki do uzyskania struktury podobnej do tej obecnej w zdrowych tkankach. Idealnie nadaje się do hamowania, zwalczania i zapobiegania pojawieniu się zwłóknienia. pbserum HA 1.5 jest kompatybilny z użyciem odczynników enzymatycznych o różnej intensywności.

4. Profhilo –Molekuła młodości

Molekuła młodości PROFHILO ® Stabilizowane Kompleksy Hybrydowe.

Starzenie twarzy najczęściej obserwowane jest w jej dolnej i środkowej części. Policzki oraz linia żuchwy tracą wyraźny kontur, a profil się rozmywa. Nadmierna wiotkość skóry sprzyja powstawaniu „chomiczków” tzw. efektów grawitacyjnych. Dzieje się tak, z powodu atrofii skóry. Skórze z wiekiem brakuje sprężystości.

Co to jest PROFHILO ® ?

Nagrodzona w 2015 r. przez Francuski AMEC za innowacyjność, absolutna nowość w świecie medycyny estetycznej.
Bioremodeling PROFHILO® to innowacyjny koncept zabiegów odmładzających, który neutralizuje wiotkość skóry.

Co to znaczy, że zabieg PROFHILO ® jest bez wad?

PROFHILO® to najnowszy zabieg przeciwdziałający zwiotczeniu skóry i starzeniu się twarzy. Ma niespotykane do tej pory maksymalnie skumulowane zalety wyselekcjonowanego naturalnego kwasu hialuronowego o stężeniu aż 64mg w jednej dawce.

Czy PROFHILO ® jest klasycznym wypełniaczem czy biorewitalizatorem?
Żadnym z powyższych, PROFHILO® jest czymś nowym i służącym do przebudowy skóry. Dlatego nazywanie PROFHILO® wypełniaczem lub biorewitalizatorem nie jest właściwe. PROFHILO® to molekuła młodości, przebudowująca i przywracająca utracone parametry skóry.

ZALETY ZABIEGU PROFHILO

– nie jest wypełniaczem jednak wyraźnie odmładza skórę
– szybki, niemal bezbolesny zabieg
– długotrwały efekt
– nowoczesna formuła
– nawilża i liftinguje jednocześnie
– unikalna nowoczesna biomolekuła
– brak okresu rekonwalescencji

Jakimi metodami do tej pory można było z tym procesem walczyć/jakich metod użyć?
Od ponad 20 lat w walce ze starzeniem wykorzystywany jest kwas hialuronowy. Jak pokazały całe lata badań i doświadczeń to on zawiaduje młodością naszej skóry. Produkowany jest w dużych ilościach w skórze dzieci, stąd w młodej skórze bierze się jedwabista miękkość, sprężystość i odporność na urazy.
Po 50 r. ż. produkcja tego cennego składnika spada, a po 70 r. ż. organizm ludzki nie produkuje już go wcale.

Czy ten sam efekt mogę uzyskać innymi preparatami / zabiegami?
Profhilo® w chwili obecnej jest JEDYNYM NA ŚWIECIE preparatem do BIOREMODELINGU /PRZEBUDOWY / PRZYWRÓCENIA utraconych w procesie starzenia parametrów skóry.

Profhilo® jest czymś nowym i nie można porównywać go z żadnym ze znanych do tej pory preparatów.
Wykazuje nowy poziom integracji tkankowej i biozgodności.

Preparat nie zawiera żadnych chemicznych czynników sieciujących BDDE, ani emulgatorów i zagęstników karboksymetylocelulozy.

Jak zachowuje się PROFHILO ® w skórze?

Powolnie i długotrwale uwalniająca się z miejsca wstrzyknięcia molekuła młodości PROFHILO® działa jak miliony sprężynek, które przywracają utracony kontur twarzy. PROFHILO® wygładza zmarszczki, liftinguje skórę, natychmiast nadaje skórze utracony efekt sprężystości.

Szybkie efekty:
Rezultaty widać już po 2 sesjach-raz na miesiąc. Technika wstrzykiwania do Bio Estetycznych Punktów iniekcji BAP pozwala na pełniejsze zatrzymanie procesu starzenia, maksymalizuje rezultaty, ogranicza niedogodności.

Dlaczego tylko PROFHILO® może być wstrzykiwane techniką BAP?
Technika BAP została specjalnie opracowana do preparatu PROFHILO®. Zastosowanie tej techniki stało się możliwe dzięki wyjątkowym właściwościom strukturalnym i reologicznym.
Wstrzyknięcie innego preparatu niż PROFHILO® techniką BAP, będzie nieskuteczne terapeutycznie.

 • Neutralizuje „chomiczki”
 • Przywraca utracony kontur
 • Przywraca utracony profil
 • Neutralizuje zwiotczenie skóry
 • Wygładza zmarszczki
 • Wysmukla rysy twarzy
 • Nadaje biorewolumetrię
 • Nadaje sprężystość
 • Napina skórę

5. Electri- „kurze łapki”

6. Sunekos

7. Nucleofil