Mezoterapia MIKROIGŁOWA

1. Dermapen 4

Zabieg, który polega na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenowych i elastycznych przy pomocy mikronakłuć, które zwiększają przepuszczalność naskórka, co powoduje większą wchłanialność składników aktywnych ze specjalnie przygotowanych koktajli na idealnej głębokości skóry. Dzięki temu zabiegowi Twoja skóra zyskuje ujędrnienie, zmarszczki mimiczne zaczynają się redukować, a cały owal i kontur twarzy ulega znacznej poprawie. Olbrzymią zaletą tego właśnie zabiegu jest to, że Twoja skóra sama zaczyna produkować kolagen.

2. Vital Injector

To rewolucyjna metoda mezoterapii igłowej, polegająca na dostarczeniu w głąb skóry kwasu hialuronowego usieciowanego lub nieusieciowanego, a także innych preparatów rewitalizujących za pomocą specjalistycznego pistoletu.  Sprawia on, że zabiegi mezoterapii stają się o wiele bardziej komfortowe dla pacjenta, mniej bolesne oraz przystępne ze względu na zmniejszenie efektów ubocznych oraz minimalizacji odczuć bólowych. Po tradycyjnej mezoterapii ślady zabiegi utrzymują się około 3 dni, na co wielu z nas ciężko sobie pozwolić.

Jak wygląda zabieg ?
Przed rozpoczęciem zabiegu, buzia lub okolica na której będzie on przeprowadzony zostaje znieczulona. U nas w salonie nakładana jest specjalistyczna maść po której naprawdę nie będziecie odczuwać dyskomfortu, działa fenomenalnie i znieczula jak żadna inna. Kosmetolog dobiera odpowiednie składniki, które będą najlepsze dla naszej skóry w zależności od jej potrzeb. System próżniowy w urządzeniu Vital Injector delikatnie odciąga naskórek, w ten sposób odciąga go od głębszych warstw skóry.
To odciąganie sprawia, że zabieg jest mniej bolesny.

Efekty zabiegu
Buzia wygląda na zdecydowanie wypoczętą, delikatne przebarwienia znikają, skóra jest rozjaśniona. Zdecydowanie bardziej zauważalny efekt odmładzający niż w przypadku tradycyjnej metody. Odczuwalne jest świetne nawilżenie skóry, twarz delikatnie napina się. Ogromnym plusem zabiegu jest to, że nie jest on bolesny,a już po kilkudziesięciu minutach można wrócić nawet do pracy, nie potrzbujecie więc zaszywać się w domu na kilka dni.

VITAL INJECTOR

3. Radiofrekwencja mikroigłowa – ULVERIN R

Radiofrekwencja (RF) mikroigłowa to jeden z najbardziej popularnych zabiegów estetycznych ostatnich lat. Zabieg
mikronakłuwania polega na jednoczesnym mikronakłuwaniu i podgrzewaniu skóry za pomocą fal radiowych. Niezastąpiony w leczeniu blizn i rozstępów, poszerzonych porów skóry, likwidacji zmarszczek. Głowica oddziałuje jednocześnie na naskórek oraz głębokie warstwy skóry, zapewniając istotną poprawę w zakresie jędrności i napięcia skóry w dowolnym obszarze ciała. 

Wskazania do zabiegu:

 • lifting skóry twarzy, szyi oraz brzucha
 • redukcję rozstępów
 • usuwanie blizn po trądziku
 • redukcja i spłycanie zmarszczek oraz bruzd (również
 • tych umiejscowionych w trudnych okolicach)
 • odmłodzenie skóry dłoni
 • modelowanie i ujędrnianie
 • likwidacja przebarwień

Przeciwwskazania:

 • ciąża
 • karmienie piersią
 • ostre stany zapalne skóry
 • choroby nowotworowe
 • choroby krwi
 • aktywne choroby ogólnoustrojowe
 • aktywne infekcje skóry

Radiofrekwencja mikroigłowa przeprowadzana jest przy użyciu specjalnej głowicy, zawierającej od 49 mikroigieł i zdolnej do emitowania energii elektromagnetycznej. Skórę okolicy poddawanej zabiegowi nakłuwa się na wcześniej ustaloną, odpowiednią głębokość. W momencie wkłucia impuls elektryczny dostarczany jest do głębokich
warstw skóry, powodując ich silne rozgrzewanie. Zarówno nakłucie, jak i podgrzanie prowadzi do częściowego kontrolowanego uszkodzenia skóry, dzięki czemu aktywowane są procesy regeneracyjne. W konsekwencji powstaje nowa, młoda tkanka, o prawidłowej strukturze.

EFEKTY ZABIEGU
Po zabiegu następuje stymulacja powstawania nowego kolagenu, skracania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to jędrniejsza i sprężysta