Wypełniacze- kwas hialuronowy

Stylage S, M, L Laboratoires VIVACY®  
jest  francuskim koncernem farmaceutycznym oraz jedną z wiodących firm na światowym rynku medycyny estetycznej preparatów do iniekcji na bazie kwasu hialuronowego. Ścisła kontrola produkcji na każdym etapie, innowacyjność produktów i ich najwyższa jakość gwarantują doskonałe efekty zabiegów estetycznych oraz ich najwyższe bezpieczeństwo. To właśnie podejście przekonuje nas do stosowania tak wysokiej jakości produktów w naszym gabinecie.

Filorga Universal 
Francuska firma ,lider na rynku medycyny estetycznej, stworzyła innowacyjną gamę preparatów do korekcji i odmładzania. Dzięki wyjątkowej technologii Tri-Hyal nowe wypełniacze są bardzo skuteczne i pozwalają osiągać znakomite rezultaty. Wyniki badań prowadzonych przez 18 miesięcy metodą ślepej próby i pomiar przy użyciu aparatury do profilometrii i ultrasonografii potwierdziły wysoką tolerancję, bezpieczeństwo i długotrwałe rezultaty zastosowania produktów Art Filler.

Gama wyjątkowych wypełniaczy Art Filler została zainspirowana marzeniami i potrzebami współczesnych kobiet, które pragną zachować młodą, piękną skórę jak najdłużej, ale nie chcą wyglądać sztucznie czy nienaturalnie. Dlatego naukowcy z Filorgii postawili na „dotyk francuskiego piękna” nie zaś na „amerykański sen”. Udało im się uzyskać preparaty na bazie kwasu hialuronowego, które przywracają naturalną wolumetrię, wypełniają bruzdy i zmarszczki i poprawiają gęstość, jakość oraz nawilżenie skóry, regenerując ją od wewnątrz. Gama jest wzbogacona o lidokainę, substancję znieczulającą, która sprawia, że zabiegi z użyciem Art Fillersą wyjątkowo komfortowe.

Restylane
Marka Restylane istnieje od ponad 23 lat. Jej pierwszy produkt, klasyczny Restylane, to dziś najlepiej przebadany klinicznie i najbezpieczniejszy na rynku wypełniacz, bazujący na stabilizowanym kwasie hialuronowym. Dziś w portfolio Restylane jest aż 11 różnych produktów, dzięki którym możesz mieć zdrowo wyglądającą, pełną blasku i jędrną skórę. Produktami Restylane można skorygować niedoskonałości, zawsze zachowując przy tym Twoje unikatowe, naturalne rysy twarzy. Oryginalność jest dla Restylane kluczowa.