Kosmetyka i medycyna estetyczna
Witryna w trakcie modernizacji, przepraszamy za utrudnienia.
Kosmetyka i medycyna estetyczna

O Nas

Ocena Google -
5/5
1

Jesteśmy zespołem specjalistów. Każda z nas specjalizuje się w konkretnej dziedzinie kosmetologii, dzięki czemu gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych zabiegów z dbałością o każdy szczegół. Z należytą starannością wprowadzamy nowości do naszego gabinetu, wybierając najlepsze i najbardziej skuteczne rozwiązania .

Aby skontrolować i potwierdzić jakość usług naszego Salonu poddałyśmy się procesowi certyfikacji przeprowadzanemu przez komisję ze Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Kosmetologii „Przyjazna Kosmetyka”. Pomyślnie przeszłysmy proces certyfikacji i uzyskałyśmy Certyfikat Najwyższej Jakości Usług „Przyjazna Kosmetyka” czego potwierdzeniem było wręczenie 30 września 2018 w Warszawie certyfikatu mojemu Salonowi.

Serdecznie witam w imieniu całego zespołu Studia Urody Grażyna Lichnerowicz
i zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego gabinetu.

Grażyna Lichnerowicz

Zespół

Agnieszka Kwaśniewska-Półtorak

Agnieszka Kwaśniewska-Półtorak

kosmetyczka,linergistka

W 2014 roku ukończyła 2 letnią szkołę policealną i zdobyła tytuł technika usług kosmetycznych. Rok później skończyła kolejny kierunek kształcenia  i jest technikiem fizjoterapii. W naszym gabinecie Agnieszka pracuje od 2014 r., gdzie głównie zajmuje się zabiegami na twarz i makijażem permanentnym. Agnieszka ma pewną i precyzyjną rękę w wykonywaniu zabiegów, jest doświadczoną linergistką brwi oraz ust. Agnieszka jest wszechstronna, potrafi sprostać najtrudniejszym wyzwaniom, posiada ogromne i wieloletnie doświadczenie w branży „Beauty”. Zakres wykonywanych przez nią usług to m.in: podologia, zabiegi pielęgnacyjne na twarz, makijaż permanentny, przedłużanie rzęs czy stylizacja paznokci. Agnieszka dba w naszym salonie o to, aby nie było opóźnień w pracy oraz o to, by każdy klient wychodził zadowolony.

Natalia Kowalczyk

kosmetolog, linergistka

W naszym gabinecie pracuje od 2017 roku.Największą przyjemność sprawia jej oprawa Waszego oka.Począwszy od laminacji rzęs, brwi, stylizacji rzęs, aż po makijaż permanentny.Natalia jest zafascynowana zabiegami z zakresu medycyny estetycznej m.in.mikronakłuwaniem, dlatego też ciągle rozwija swoją wiedzę w tym właśnie kierunku.Natalii praca licencjacka dotyczyła trądziku, więc jeżeli borykacie się z tym problemem,to właśnie ona chętnie pomoże Wam go zwalczyć i odpowie na wszystkie trudne pytania. Dodatkowo możecie się z nią spotkać przy recepcji, gdzie chętnie posłuży dla Was radą oraz dobierze odpowiednią pielęgnację domową. Natalia jest bardzo skrupulatna, nie pozwala sobie na błędy, pomimo swojego młodego wieku jest bardzo odpowiedzialna. Natalia jest estetą więc, piękne świeże kwiaty w naszym salonie oraz pachnące świece – to właśnie jej zasługa.

Sandra Jeleń

technik usług kosmetycznych

W naszym studio pracuje od stycznia 2021r. Sandra  to osoba,  która będzie się Wami opiekować w zakresie oprawy oka i najnowszych trendów z nim związanych. Sandra wykona dla Was laminację brwi i rzęs, a także przedłużanie rzęs różnymi metodami. Właśnie w tej dziedzinie Sandra się specjalizuje iczęsto wyjeżdża na szkolenia. Sandra swoim uśmiechem i wrażliwością szybko zdobywa zaufanie naszych Klientów, a oni chętnie oddają się w jej delikatne ręce. Dociekliwość i chęć posiadania wszechstronnej wiedzy to jej mocna strona, Sandra szybko się uczy oraz chętnie korzysta ze szkoleń podnoszących jej kwalifikacje.