Makijaż permanentny

Masz już dość codziennego malowania brwi? To zabieg idealny dla Ciebie. Dzięki makijażowi permanentnemu
uzyskujemy bowiem dokładnie taki kształt brwi, jaki chcemy. To wygodne rozwiązanie, które skraca czas porannego makijażu. Zyskujemy również nowe – bardziej wyraziste – spojrzenie, a nasza twarz zyskuje na wyrazistości.

Makijaż permanentny brwi 

Dzięki makijażowi permanentnemu uzyskujemy bowiem dokładnie taki kształt brwi, jaki chcemy. To wygodne rozwiązanie, które skraca czas porannego makijażu. Zyskujemy również nowe – bardziej wyraziste – spojrzenie, a nasza twarz zyskuje na wyrazistości.

Makijaż permanentny ust

Makijaż permanentny ust to rozwiązanie, z którego korzystają panie marzące o pełnych, soczystych i idealnie symetrycznych ustach. I te, które chcą, by w końcu szminka delikatnie podkreślała piękno ust, ale nie zmieniała swojego położenia przez cały dzień. Opisany efekt może zapewnić jedynie makijaż permanentny.

Makijaż permanentny kreska górna i dolna

Można polecić naprawdę każdemu, nawet jeśli ktoś nigdy nie miał nawet podkreślonego oka –w górnej kresce będzie wyglądać wyraźniej. U każdej Pani i w każdym wieku będą wyglądać świetnie. Ich kształt i grubość dobierana jest indywidualnie, głównie wg upodobań Klientki.

Microblading – metoda włoskowa : metoda ta pozwala na szczegółową i precyzyjną rekonstrukcje brwi, tak by do złudzenia przypominały one naturalne brwi, polega na precyzyjnym wyrysowaniu poszczególnych włosków w ramach łuku brwiowego w taki sposób, b y rysunek odzwierciedlał jak najbardziej naturalny układ włosków.

Misty Ombre:

Technika cieniowania, która opiera się na zastosowaniu stopniowego rozłożenia warstw koloru tak, aby przechodziły od najciemniejszego na końcówce brwi, do jaśniejszego u nasady.

Technologia

KARBOKSYTERAPIA

KARBOKSYTERAPIA JULIE Działanie karboksyterapii Karboksyterapia – mezoterapia igłowa dwutlenkiem węgla

Technologia

VITAL INJECTOR

VITAL INJECTOR ™ Wyjątkowo precyzyjny, bezpieczny, najprostszy i najszybszy system do śródskórnego podawania

Medycyna Estetyczna

Mezoterapia Igłowa

MEZOTERAPIA IGŁOWA Jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Polega

Pielęgnacja Twarzy

Peelingi

peelingi 1. Peeling ziołowy to jeden z najbardziej zaawansowanych i

Makijaż permanentny brwi

Microblading: metoda ta pozwala na szczegółową i precyzyjną rekonstrukcje brwi, tak by do złudzenia przypominały one naturalne brwi, polega na precyzyjnym wyrysowaniu poszczególnych włosków w ramach łuku brwiowego w taki sposób, b y rysunek odzwierciedlał jak najbardziej naturalny układ włosków.

Cieniowanie – Misty Ombre: Technika cieniowania, która opiera się na zastosowaniu stopniowego rozłożenia warstw koloru tak, aby przechodziły od najciemniejszego na końcówce brwi, do jaśniejszego u nasady.


Makijaż permanentny ust

Kształt Twoich ust będzie idealny, kolor świeży i długotrwały. Szminka do ust nie będzie Ci już potrzebna.