Kosmetyka i medycyna estetyczna
Witryna w trakcie modernizacji, przepraszamy za utrudnienia.
Kosmetyka i medycyna estetyczna

Zabiegi przeciw trądzikowe

1. PEELING ZIOŁOWY

Jest  spersonalizowaną odpowiedzią dla wszystkich rodzajów skór i określonych jej problemów,gdzie rezultaty widać już po pierwszym zabiegu.

Doskonały na dolegliwoście takie jak:

-trądzik

-przebarwienia

-zmarszczki

-niedoskonałości skóry

-rozszerzone pory

-nierówna struktura

Cosmelan jest zabiegiem kosmetycznym, który ma na celu eliminację przebarwień występujących na skórze. Zabieg Cosmelan składa się z dwóch etapów.  Działanie Cosmelanu polega na hamowaniu wytwarzania enzymu tyrozynazy, który odpowiada za formowanie się melaniny.

Pierwszy wykonywany jest w gabinecie dermatologicznym a drugi odbywa się w warunkach domowych.

2. I PEEL BETA LIFTINGUJĄCY

silna kuracja kwasem salicylowym bez domieszek,która szybko i skutecznie poprawia kondycję skóry dotkniętej średnim i ostrym trądzikiem.Zabieg w ciągu 24h zapewnia wyraźną poprawę stanu skóry dotkniętej aktywnym trądzikiem .Peeling neutralizuje się w skórze zapewniając jej gładki wygląd.

3. I PEEL acne lift
Połączenie kwasu salicylowego i glikolowego działa wspomagająco w redukcji łojotoku i leczenia trądziku o dowolnym nasileniu.Ponadto wygładza skórę.

4. pH Formuła ACNE
intensywny zabieg przeciwtądzikowy,redukujący zmiany trądzikowe o różnej etiologii.Oczyszcza skórę,reguluje pracę gruczołów łojowych,zapobiega powstawaniu stanów zapalnych,redukuje widoczność blizn i przebarwień potrądzikowych.

5.DERMAPEN z peelingiem UBER PEEL PRO
Zabieg Dermapen 4® zyskał nowy wymiar – wszystko dzięki unikatowemu pilingowi Uber Peel Pro. Uber Peel Pro to mieszanka najlepszych składników czynnych, która wnika w miejsca mikronakłuć po zabiegu Dermapen. Specjalne związki buforujące zawarte w pilingu kontrolują, by substancje aktywne uwalniały się w głąb skóry powoli. Dzięki temu preparat jest skuteczny bez stosowania w nim wysokich i agresywnych stężeń kwasów. W efekcie naskórek zostaje odbudowany, a w skórze następuje stymulacja kolagenu i elastyny. Dodatkowo zniwelowane zostają przebarwienia, a skóra zyskuje świeży, promienny wygląd.

Medycyna Estetyczna

Mezoterapia Igłowa

MEZOTERAPIA IGŁOWA Mezoterapię igłową wykonujemy w naszym gabinecie dwoma sposobami. Pierwszy to klasyczny,

Technologia

Laser LUMECCA InMode

PRZEBARWIENIA, NACZYNKA, RUMIEŃ – INMODE® LUMECCA LUMECCA InMode to Hybrydowy IPL

Technologia

VITAL INJECTOR

VITAL INJECTOR ™ Wyjątkowo precyzyjny, bezpieczny, najprostszy i najszybszy system do śródskórnego podawania