ICOONE®laser Med 2

Innowacyjne podejście i-Tech Industries® oparte na rozwoju nowych technologii i znaczących odkryciach naukowych dotyczących tkanki skórnej, opiera się na prawdziwej kulturze pielęgnacji skóry, najbardziej rozległego organu ludzkiego ciała, niezwykle wrażliwego i istotnego dla jego ochrony przed czynnikami zewnętrznymi.

Najnowsza, opatentowana technologia Roboderm® zapewniająca zaskakujące rezultaty
Dzięki ekskluzywnemu, rozszerzonemu na skalę międzynarodową patentowi Roboderm®, ICOONE® oferuje w pełni konfigurowalny zabieg odmładzania skóry i modelowania sylwetki. Roboderm® jest unikalną technologią na świecie zdolną do generowania Multi Mikropęcherzykowej Stymulacji (M.M.S.A.) za pomocą zestawu mikrootworów obecnych na powierzchni mikrostymulatorów znajdujących się w głowicach zabiegowych ICOONE®. Mikrostymulatory obracają się tam i z powrotem, precyzyjnie i skutecznie stymulując skórę na całej powierzchni, docierając do najmniejszych jej części i generując do 21 600 mikrostymulacji na minutę.
Działanie stymulujące odbywa się na 3 powierzchniach jednocześnie: 2 niezależne, zmotoryzowane mikrostymulatory, które poruszają się jednocześnie na tym samym obszarze, uzupełniając swoje działanie i generując gimnastykę tkankową z efektem ujędrniającym oraz 1 centralna komora umieszczona pomiędzy mikrostymulatorami, która oddziałuje dogłębniej na tkankę tłuszczową. Dlatego też technologia Roboderm® umożliwia potrojenie powierzchni stymulacji, uzyskując głębszą i bardziej efektywną stymulację skóry.

Stymulacja laser + LED
ICOONE® laser 2 łączy ze sobą patent Roboderm® z energią biostymulującego lasera i światła LED, wywołując efekt fotochemiczny w tkankach i stymulując większą przepuszczalność błon komórkowych.
Fala 915 nm lasera diodowego przenika w głąb tkanki, gdzie jest silnie absorbowana przez lipidy w adipocytach. Powoduje to podwyższenie ich temperatury i w przyspieszenie procesu lipolizy.
Dostępne są wersje z laserem oraz bez lasera.
ICOONE® zapewnia 3-stopniową stymulację:
• Podciśnienie na rolkach wywołuje efekt drenażowy.
• Zassanie do komory głowicy stymuluję skórę i system włókien MCDS.
• Działanie pulsacyjne ICOONE® pobudza układ neurowegetatywny.
Dzięki takiemu mechanizmowi działania pobudzamy skórę na poziomie naskórka, skóry właściwej i tkanki podskórnej oraz dużo efektywniej oddziałujemy na komórki tłuszczowe i tkankę mięśniową. Zapewnia to znakomite efekty zarówno w działaniu modelującym sylwetkę i ujędrniającym skórę, jak i w leczeniu problemów mięśniowych lub zastojów limfatycznych.

Inowacyjne funkcje ICOONE® Laser :
• Mniejsze i bardziej kompaktowe urządzenie.
• o 25% Większa powierzchnia mikrostymulatorów na głowicach Robotwins i Robomini- co przekłada się na większą stymulację układu limfatycznego, układu krążenia i większy efekt pojędrnienia skóry.
• 3 nowe mikrokońcówki ROBOMICRO® dla jeszcze bardziej spersonalizowanych zabiegów (w sumie 6).
• Nowy design z podświetlanym logo.
• Ergonomiczne kształty głowic i uchwytów.
• Nowe oprogramowanie z bardziej intuicyjnym interfejsem użytkownika.
• Nowy design głowic zabiegowych
• Nowe programy pozwalające na dokładniejszą pracę na twarzy i dłoniach.
• Dodatkowa druga głowica Robomini umożliwiająca pracę oburącz tak jak przy głowicach Robotwins.