Peelingi

1. Peeling ziołowy to jeden z najbardziej zaawansowanych i efektywnych zabiegów na większość problemów skórnych takich jak:
-trądzik grudkowy i zaskórnikowy
-Rozszerzone pory
-skóry tłuste z nadmiernym wydzialaniem sebum
-Przebarwienia pozapalne, posłoneczne, piegi
-Plamy starcze, blizny, zmarszczki

Zabieg rekomendowany dla wszystkich rodzajów cer. Opiera się na kombinacji naturalnych składników starannie
przygotowanych i dobranych,by nie powodować podrażnień i alergii.Lecznicza mieszanka alg i ziół z dodatkiem
najważniejszego składnika naprawczego-perfluorokarbonu sprawia,że problemy znikają szybciej niż przy standardowych procedurach estetycznych.

Efekt po 1 zabiegu jest porównywalny do rezultatów po całej serii zabiegów mikrodermabrazji!

Skóra po zabiegu zagęszcza się 3krotnie! Jest odporniejsza na podrażnienia oraz odzyskuje właściwą mikroflorę bakteryjną.

2. I PEEL acne lift -trądzik

Połączenie kwasu salicylowego z glikolowym (20%) działa wspomagająco w redukcji łojotoku i leczenia trądziku o dowolnym nasileniu. Kwas salicylowy ma właściwości keratolityczne i dodatkowo wpływa hamująco na aktywność wydzielniczą gruczołów łojowych.
Kwas glikolowy jako mała cząsteczka penetruje głęboko dając możliwość lepszego odblokowania zrogowaciałych ujść gruczołów łojowych,co z kolei wspomaga oczyszczanie mechaniczne skóry.

RODZAJE SKÓRY:
tłusta,przetłuszczająca się,z problemami tr adzikowymi,z oznakami starzenia,z rozszerzonymi porami

3. I PEEL beta lift –zaawansowany trądzik

Silna kuracja kwasem salicylowym bez domieszek ,która szybko i skutecznie poprawia kondycję skóry dotkniętej średnim i ostrym trądzikiem.Zabieg z kwasem salicylowym już w ciągu 24h zapewnia wyraźną poprawę stanu skóry dotkniętej aktywnym trądzikiem .Peeling neutralizuje się w skórze zapewniając jej gładki wygląd.

RODZAJE SKÓRY:
tłusta, z trądzikiem ropowiczym

4. I PEEL ORMEDIC LIFT-ogólne odświeżenie skóry 

Zabieg eksfoliacyjny, w którym wykorzystano właściwości enzymów roślinnych. Organiczny kompleks ananasa, papai oraz dyni.Preparat bardzo delikatnie złuszcza i lekko rozjaśnia skórę. Oprócz enzymów zabieg bogaty jest w antyoksydanty m.in ekstrakt z zielonej herbaty, który zapewnia ochronę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Pobudza odnowę komórkową naskórka, pomaga nawilżyć skórę i stymuluje ją do regeneracji.

Zabieg zalecany dla każdego rodzaju skór ale przede wszystkim:
-odwodnionych
-wrażliwych
-osób palących papierowy
-przemęczonych

RÓWNIEŻ DLA KOBIET W CIĄŻY

5.I PEEL THE SIGNATURE FACELIFT-odwodnienie, trądzik różowaty

Rewolucyjny zabieg firmowy od Image Skincare Witaminowy peeling, który już po jednokrotnym zastosowaniu,
znacząco poprawia kondycję skóry. Preparat poza zawartością witaminy C, zawiera enzymy proteolityczne pochodzenia roślinnego, dzięki czemu gwarantuje delikatną eksfoliację z działaniem rozjaśniającym. Największą zaletą peelingu jest jego stymulujący wpływ na produkcję kolagenu. Zawarty kwas hialuronowy, nawilżające polipeptydy i wyciągi roślinne zapewniają silne działanie antyoksydacyjne.

Rodzaje skór:
-z trądzikiem różowatym
-rumieniem
-mocno odwodnione, wrażliwe
-dla osób palących z poszarzałą skórą
-również dla kobiet w ciąży

6. I PEEL LIGHTENING LIFT -przebarwienia i zaburzenie pigmentacyjne

Zabieg eksfoliacyjny przeznaczony do przeprowadzania kuracji redukującej przebarwienia pigmentacyjne. Formuła peelingu opiera się na roztworze kwasu mlekowego i zawartości substancji rozjaśniających, powodujących inhibicję tyrozynazy, dzięki czemu hamują nadmierną melanogenezę. Kwas mlekowy i kojowy połączone z koktajlem czynników rozjaśniających skutecznie redukują wszelkie przebarwienia ,odświeżają koloryt i nawilżają.

Rodzaje skór:
-z przebarwieniami
-plamami posłonecznymi
-nierównym kolorytem
-odwodnione

7. I PEEL WRINKLE LIFT -zmarszczki, utrata jędrności

Peeling zawiera roztwór kwasu glikolowego i retinolu. Kwas glikolowy strukturalnie składa się z bardzo małych cząsteczek ,dlatego penetruje w głąb warstwy rogowej powodując jej silniejsze złuszczanie ,co w konsekwencji przyczynia się do głębszego przenikania innych substancji aktywnych- w tym przypadku retinolu. 

Rodzaje skór:
-nierównomierna
-ze wszystkimi rodzajami starzenia
-z przebarwieniami
-sucha ,szorstka
-przetłuszczająca się
-z trądzikiem zaskórnikowym

8. I PEEL PERFECTION LIFT– głębokie zmarszczki i przebarwienia

Marka Image Skincare stworzyła wyjątkową kompozycję alfa i beta-hydroksykwasów oraz retinolu połączoną z silnymi przeciwutleniaczami, peptydami korygującymi i komórkami macierzystymi pochodzenia roślinnego .
Najnowocześniejsze rozwiązanie łączące złuszczanie , regulację, ochronę antyoksydacyjną oraz stymulację odnowy komórkowej. Kompozycja doskonale zwalcza zaawansowane zmiany pigmentacyjne , trądzikowe i oznaki starzenia się cery.

Rodzaje skóry:
-z zaawansowanym procesem starzenia się
-z zaburzoną pigmentacją
-pozapalną nierówną powierzchnią naskórka
-z trądzikiem