Kosmetyka i medycyna estetyczna
Witryna w trakcie modernizacji, przepraszamy za utrudnienia.
Kosmetyka i medycyna estetyczna

peelingi

1. Peeling ziołowy

Jest spersonalizowaną odpowiedzią dla wszystkich rodzajów skór i określonych jej problemów,gdzie rezultaty widać już po pierwszym zabiegu.
Doskonały na dolegliwoście takie jak:
-trądzik
-przebarwienia
-zmarszczki
-niedoskonałości skóry
-rozszerzone pory
-nierówna struktura

2. Cosmelan

Jest zabiegiem kosmetycznym, który ma na celu eliminację przebarwień występujących na skórze. Zabieg Cosmelan składa się z dwóch etapów. Działanie Cosmelanu polega na hamowaniu wytwarzania enzymu tyrozynazy, który odpowiada za formowanie się melaniny.
Pierwszy wykonywany jest w gabinecie dermatologicznym a drugi odbywa się w warunkach domowych.

3. pH Formuła ACNE

intensywny zabieg przeciwtądzikowy,redukujący zmiany trądzikowe o różnej etiologii.Oczyszcza skórę,reguluje pracę gruczołów łojowych,zapobiega powstawaniu stanów zapalnych,redukuje widoczność blizn i przebarwień potrądzikowych.

4. Pqage

Innowacyjny Peeling liftingujący do rewitalizacji skóry. Zabieg ten pozwala na ujędrnienie i uelastycznienie skóry bez konieczności poddawania się operacji. Jest doskonałą alternatywą dla osób, które w maksymalnie bezinwazyjny i natychmiastowy sposób pragną przywrócić swojej skórze młody i piękny wygląd

5. I Peel Perfection lift

Wyjątkowa kompozycja alfa i beta-hydroksykwasów oraz retinolu wraz z silnymi przeciwutleniaczami, peptydami korygującymi i komórkami macierzystymi naturalnego pochodzenia.
Nowoczesne rozwiązanie łączące złuszczanie, regulację i ochronę antyoksydacyjną oraz stymulację odnowy komórkowej. Kompozycja ta doskonale zwalcza zaawansowane zmiany pigmentacyjne, trądzikowe i oznaki starzenia się skóry.

6. I Peel Wrinkle lift

Peeling zawiera roztwór kwasu glikolowego i retinolu. To zabieg, podczas którego dochodzi do zdecydowanego złuszczania warstwy rogowej przy jednoczesnej silnej stymulacji skóry witaminą A. Kwas glikolowy strukturalnie składa się z bardzo małych cząsteczek (jego cząsteczka jest najmniejsza spośród wszystkich tworzących alfa-hydroksykwasy), dlatego penetruje w głąb warstwy rogowej powodując jej lepsze, silniejsze złuszczanie, co w konsekwencji przyczynia się do głębszego przenikania innych substancji aktywnych – tu retinolu.

7. Retix C
Jedna z najskuteczniejszych w kosmetologii estetycznej terapia anti-aging twarzy, szyi, dekoltu i ciała. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Bezpieczeństwo i skuteczność składników aktywnych zawartych w preparatach zostały potwierdzone badaniami klinicznymi i naukowymi. Główny „bohater” tego zabiegu – RETINOL – czysta postać witaminy A, to jeden z najskuteczniejszych składników wpływających na odmłodzenie i zagęszczenie skóry. Jego działanie wspomaga witamina C i antyoksydanty niezwykle ważne w zapobieganiu starzeniu skóry i procesach jej odnowy.

Medycyna Estetyczna

Mezoterapia Igłowa

MEZOTERAPIA IGŁOWA Mezoterapię igłową wykonujemy w naszym gabinecie dwoma sposobami. Pierwszy to klasyczny,

Medycyna Estetyczna

Profhilo

Profhilo Odzyskaj młodość w 5 minut. Molekuła młodości PROFHILO ®

Technologia

VITAL INJECTOR

VITAL INJECTOR ™ Wyjątkowo precyzyjny, bezpieczny, najprostszy i najszybszy system do śródskórnego podawania