Kosmetyka i medycyna estetyczna
Witryna w trakcie modernizacji, przepraszamy za utrudnienia.
Kosmetyka i medycyna estetyczna

Zabiegi odmładzające

1. Laser frakcyjny Emerge

Emerge™ to laser frakcyjny amerykańskiej firmy PALOMAR przeznaczony do resurfacingu (odmładzania skóry), usuwania i redukcji powierzchownych niedoskonałości.Emerge™ posiada certyfikat FDA potwierdzający redukcję zmarszczek wokół oczu, tzw. kurzych łapek.

Zabieg wykonywane laserem Emerge™:

  • Odmładzanie skóry poprzez frakcyjny nieablacyjny resurfacing skóry
  • Usuwanie zmian pigmentowych
  • Redukcja zmarszczek
  • Poprawa jędrności skóry
  • Redukcja blizn i rozstępów

2. Mikronakłuwanie z radiofrekwencją

Radiofrekwencja (RF) mikroigłowa to jeden z najbardziej popularnych zabiegów estetycznych ostatnich lat. Zabieg mikronakłuwania polega na jednoczesnym mikronakłuwaniu i podgrzewaniu skóry za pomocą fal radiowych. Niezastąpiony w leczeniu blizn i rozstępów, poszerzonych porów skóry, likwidacji zmarszczek.

Głowica oddziałuje jednocześnie na naskórek oraz głębokie warstwy skóry, zapewniając istotną poprawę w zakresie jędrności i napięcia skóry w dowolnym obszarze ciała.

3. Dermapen 4

Zabieg, który  polega na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenowych i elastycznych przy pomocy mikronakłuć, które zwiększają przepuszczalność naskórka, co powoduje większą wchłanialność składników aktywnych ze specjalnie przygotowanych koktajli na idealnej głębokości skóry. Dzięki temu zabiegowi Twoja skóra zyskuje ujędrnienie, zmarszczki mimiczne zaczynają się redukować, a cały owal i kontur twarzy ulega znacznej poprawie. Olbrzymią zaletą tego właśnie zabiegu jest to, że Twoja skóra sama zaczyna produkować kolagen.

4. Mezoterapia igłowa (Linerase, Xela Rederm, NCTF135 HA, Revitacare)

Mezoterapię igłową wykonujemy w naszym gabinecie dwoma sposobami. Pierwszy to klasyczny, podanie preparatu przy pomocy igły i strzykawki oraz przy pomocy aparatu Vital Jnjectora.

Mezoterapia igłowa (lub inaczej: iniekcyjna) jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Polega na dostarczaniu do skóry właściwej kwasu hialuronowego oraz substancji odżywczych, takich jak witaminy, aminokwasy, mikroelementy czy peptydy biomimetyczne. . Dzięki temu składniki aktywne stosowanych preparatów podawane są od razu bezpośrednio do miejsc, które tego potrzebują.

W medycynie estetycznej wykorzystuje się najczęściej gotowe preparaty do mezoterapii, produkowane pod kątem likwidacji konkretnego problemu.

Mezoterapię iniekcyjną, jako metodę podawania substancji leczniczych, stosuje się także w likwidacji lokalnego namiaru tkanki tłuszczowej, cellulitu, rozstępów, przebarwień oraz w stymulacji wzrostu włosów.

5. Peeling PQage Evolution

6. Cosmelan

7. I Peel wrinkle lift

Peeling zawiera roztwór kwasu glikolowego i retinolu. To zabieg, podczas którego dochodzi do zdecydowanego złuszczania warstwy rogowej przy jednoczesnej silnej stymulacji skóry witaminą A. Kwas glikolowy strukturalnie składa się z bardzo małych cząsteczek (jego cząsteczka jest najmniejsza spośród wszystkich tworzących alfa-hydroksykwasy), dlatego penetruje w głąb warstwy rogowej powodując jej lepsze, silniejsze złuszczanie, co w konsekwencji przyczynia się do głębszego przenikania innych substancji aktywnych – tu retinolu.

 

Witamina A (retinol) wpływa stymulująco na poziomie skóry właściwej, gdzie pobudza fibroblasty do produkcji macierzy zewnątrzkomórkowej, natomiast w naskórku wpływa regulująco, usprawnia podziały i różnicowanie komórek w warstwie podstawnej, przyspieszając zaburzone procesy odnowy naskórka.

8. Retix C

Jedna z najskuteczniejszych w kosmetologii estetycznej terapia anti-aging twarzy, szyi, dekoltu i ciała. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Bezpieczeństwo i skuteczność składników aktywnych zawartych w preparatach zostały potwierdzone badaniami klinicznymi i naukowymi.

Główny „bohater” tego zabiegu – RETINOL – czysta postać witaminy A, to jeden z najskuteczniejszych składników wpływających na odmłodzenie i zagęszczenie skóry.
Jego działanie wspomaga witamina C i antyoksydanty niezwykle ważne w zapobieganiu starzeniu skóry i procesach jej odnowy.

Technologia

Laser LUMECCA InMode

PRZEBARWIENIA, NACZYNKA, RUMIEŃ – INMODE® LUMECCA LUMECCA InMode to Hybrydowy IPL

Technologia

VITAL INJECTOR

VITAL INJECTOR ™ Wyjątkowo precyzyjny, bezpieczny, najprostszy i najszybszy system do śródskórnego podawania